Close

KULLANIM ŞARTLARI

Son güncelleme: 13 Aralık 2019

tuplutelevizyon.com (“biz”) tarafından işletilen https://www.tuplutelevizyon.com web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce lütfen bu Şartlar ve Koşulları (“Şartlar”, “Şartlar ve Koşullar”) dikkatlice okuyun. “biz” veya “bizim”).

Hizmete erişiminiz ve bu hizmeti kullanmanız, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Koşullar, tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve Hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz. Tuplutelevizyon.com için Şartlar ve Koşullar sözleşmesi Şartlar ve Koşullar Üreticisi ‘nin yardımı ile oluşturulmuştur.

DIĞER WEB SITELERINE BAĞLANTILAR

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine veya tuplutelevizyon.com’a ait olmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir.

tuplutelevizyon.com, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde kontrol sahibi değildir ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca, tuplutelevizyon.com’un, bu tür herhangi bir içeriğin, malın veya hizmetlerin kullanımına veya bunlara bağlı olarak kullanımına bağlı olarak doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. veya bu tür web siteleri veya hizmetler aracılığıyla.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

GEÇERLI YASA

Bu Şartlar, yasa hükümleriyle çelişki ne olursa olsun, Türkiye yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu Şartların herhangi bir hükmünün mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Hizmetle ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine geçerek yerine geçer.

DEĞIŞIKLIKLERI

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyonun önemli olması durumunda, yürürlüğe giren yeni şartlardan en az 60 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

BIZE ULAŞIN

Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, info@tuplutelevizyon.com mail adresi üzerinden lütfen bize ulaşın.